Dospelí nestačia? Využime deti, je to „in“.

Autor: Natália Gálisová | 23.8.2011 o 9:16 | (upravené 23.8.2011 o 11:58) Karma článku: 8,10 | Prečítané:  1435x

Vlastne ma ani neprekvapila správa, podľa ktorej v Michalovciach zbierali na petíciu SNS podpisy deti vo veku veku deväť, desať a štrnásť rokov. Verím totiž, že išlo o síce mladých, ale uvedomelých občanov, ktorí v rámci svojho národného presvedčenia vyrazili do ulíc v mene Slovenska, na ktorom sa má hovoriť po slovensky.

Žarty bokom. Prednedávnom sa ku mne dostala vcelku dosť nechutná reklamná kampaň, na ktorej sa malé dievčatká „veselia" v spodnej bielizni. Niektoré majú 4 roky, iné dokonca „až" 12. Načochrané vlásky, ovešané korálkami, hrajúce sa na posteli, či ležiace na lehátku v provokatívnych pózach.

Úchyl si asi práve mädlí ručičky, že konečne nemusí zhánať materiál kdesi pod rúškom utajenia.

Predstaviteľ firmy sa  asi vytešuje zo šokujúceho nápadu použiť na kampaň deti, lebo v duchu hesla aj negatívna reklama je reklama určite vzbudí pozornosť, čo znamená, že o výrobky bude znásobený záujem.

Rodičia jedného z dievčat sú asi pyšní na svoju namejkapovanú  dcérenku, založili jej v návale nadšenia aj FB stránku. To už aj náš Šani predsa vie, že nebyť online znamená neexistovať.

Nuž a slušní ľudia sa z toho všetkého asi povracajú....

Nechápem, kde sa berie táto zvrátenosť. Kto má tú drzosť v mene čohokoľvek využiť deti na takúto kampaň. Ktorému rodičovi nie je jedno, že jeho dieťa bude kadekto očumovať a pre niekoho sa kľudne môže stať sexuálnym objektom.

Miesto toho, aby sme deti pred podobnými vecami chránili, podporujeme tieto nechutnosti. Nebudem sa ani pýtať, kam sa vytratila morálka, akási základná brzda, ktorá by takéto čosi nepustila...

 

Dúfam, že na našom malom konzervatívnom Slovensku sa podobnej kampane nedožijem a keď už vo všetkom sa musíme podobať tým iným a "lepším", verím, že v tomto ohľade ostaneme pekne dlho a intenzívne ubrzdení.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Dokonalosť bokom, treba sa dohovoriť - Fenomén bratislavskej viacjazyčnosti

Či človek prežije - vojnu, koncentračný tábor, vyhnanstvo -, záviselo často aj od toho, či ovláda jazyk, hovorí Jozef Tancer, autor knihy Rozviazané jazyky

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia na daniach až o 330 percent viac ako vlani.

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.


Už ste čítali?